ARICILIK MALZEMELERİ VE ARI ÜRÜNLERİ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

ARMASAD

Arıcılık sektörüne mal ve hizmet sağlayan imalatçı firmaların sorunlarına çözüm bulabilmek, ekonomik ve kurumsal yapılarına katkı sağlamak, arıcılık sektörüne fayda sağlayacak işbirliklerine katılarak başta uluslar arası arenada arıcılık sektörünün gelişmesine katkı sağlamak amacıyla Mart 2015 tarihinde kurulmuştur. Ülkemizde arıcılığın merkez noktalarından biri sayılan Ankara ili Kahramankazan ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dernek bünyesinde arıcılık el aletleri, makine ekipman üreticileri, arı yemi, premiks üreticileri, arı sağlığı üzerine üretim yapan üreticiler, suni petek ve arı keki üretimi yapan üreticiler, ana arı ve arı üreticileri, kovan üreticileri yer almaktadır.


ARMASAD’ın Misyonu;


Arıcılık malzemeleri ve arı ürünleri üreten imalatçıların sektör içerisinde yaşadıkları her türlü sıkıntıya Sivil Toplum Kuruluşu olmanın verdiği imkânlarla hızlı ve kalıcı çözümler bulmak. Sektörün paydaşları ile ortak hareket edip arıcılık sektörünün ülkemizde kalkınmasına fayda sağlamak.

ARMASAD’ın Vizyonu;


Dernek üyelerimizin, ulusal ve uluslar arası pazarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla arıcılık sektöründe kendini yenileyen, rekabet gücü yüksek, ülkemize katma değer kazandıran firmaları haline getirmek üyesi olduğu markaların gücüyle sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu haline gelmek.

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu